Bodrum aşkına…

KROMSAN PASLANMAZ 2001 yılında İzmir’de kurulmuş 2008 yılından itibaren Muğla Bodrum’da faaliyetlerine devam etmektedir.

Estetik ve zarafetin bünyesinde barındıran yat ve teknelerin bütün paslanmaz donanımları ile inşaat sektörinde paslanmaz  ev aksesuarları, paslanmaz çelik korkuluklar, merdivenler, mağaza dekorasyonu, bayrak direkleri, tabelalar, paslanmaz çelik kutu harfler, balkon korkulukları, su depoları, engelli tutamakları, paslanmaz çelik yer ve çatı olukları, hastane ekipmanları, paslanmaz çelik cephe kaplama ve sizlere özel birçok farklı modern tasarımların üretimini yapmaktadır.

Firmamız bugüne kadar bir çok otel,hastane, alışveriş merkezi, otogar, iş merkezi, galeri, mağaza, site ve özel mülkün paslanmaz çelik korkuluk başta olmak üzere, kolon giydirme, su deposu, dolapları, tezgahları, oturakları, bayrak direkleri, özel imalatlarını paslanmaz dekorasyon alanında her türlü imalatı uzman kadrosu ve yılların verdiği tecrübesi ile mükemmel kalite ve uygun fiyat çerçevesinde sizlerin hizmetine sunmaktadır.

Kalitesini yaptığı işlerde ve referanslarında kanıtlamış olan firmamız, sektöründe ileri teknolojiyi kullanmaktadır ve müşteri memnuniyet portföyünü devamlı geliştirmektedir.

Kromsan Paslanmaz

Misyonumuz
Faaliyet gösterdiği sektörde uzun yıllar boyunca en iyi ve en üstün kalitede hizmet veren bir firma olarak yer almasıdır.

Vizyonumuz
Sürekli müşteri memnuniyeti anlayışı ile tüm müşterilerine ulaşarak sektöründe güvenilir bir firma imajı ile öncü bir firma olarak yer almaktır.

Kalite Politikamız
Ürün kalitesi ve müşteri memnuniyetini; ürün siparişinden teslimata kadar olan bütün süre zarfının her aşamasında kendimize hedef olarak belirledik. Ve bu süreçte sizlere profesyonelce ve ciddiyetle hizmet vermekteyiz.